چرا جمع زاویه ای خرد شده را ترجیح می دهند

چرا جمع زاویه ای خرد شده را ترجیح می دهند

چرا مردان رابطه مقعدی را دوست دارند؟ یکی از دلایلی که مرد را به سوی رابطه جنسی از پشت می‌ کشاند، عدم رضایت مرد در به ارگاسم رساندن همسرش است.

بنابراین، مردم ایران حق دارند که از رفتارهای دون شأن کشورهای دیگر با خود آزرده خاطر شوند و این سؤالات را بپرسند.

این گردهمایی که از سال ۱۹۷۱ به‌صورت سالانه برگزار می‌شود، رهبران تجاری و چهره‌های موفق اقتصاد جهان را دور هم جمع می‌کند.

در این راستا فرزندآوری خود را هم تا حد ممکن به تاخیر می‌اندازند و حتی عده‌ای نیز ترجیح می‌دهند فرزندی نداشته باشند.

بنابراین برای اینکه خیالشان از بابت خطر تصادفات کمی راحتتر باشد ترجیح می‌دهند نوجوان تازه کار پشت یک خودروی suv نسبتا بزرگ بنشیند تا اینکه یک ماشین ارزان قیمت و جمع و جور. اما چرا؟

چرا فرزندم خاله اش را به من ترجیح می دهد . شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که فرزندتان به خواهر، برادر یا حتی مادرتان بیش از شما وابسته باشد و دوست داشته باشد زمان بیشتری را با آنها بگذراند.

چگونه میتوانید این مطلب را به دیگران برسانید. این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود

چرا مادران ایرانی سزارین را ترجیح می دهند؟ ... زن 35 ساله ای که دوازدهم اردیبهشت ماه امسال، اولین فرزندش را به دنیا آورد؛ «مانی». ... «چرا؟» می گوید: «اول اصلا به زایمان طبیعی فکر نمی کردم، چون ...

اگرچه شما تهیه یک جوراب را هم خرید به حساب می‌آورید، همسرتان ترجیح می‌دهد نیازهایش را روی هم جمع کند و بعد برای خرید کردن وقت بگذارد.

طالبان بارها به صورت رسمی اعلام کرده اند که خواهان خروج نیروهای خارجی از افغانستان هستند و به همین دلیل، اگر مذاکره ای انجام دهند، ترجیح می دهند به صورت مستقیم با خارجی ها باشد.

موادی که در این مغازه ارائه می‌شود تماما محصولات مصرفی است و همیشه مشتری خود را دارد، اما اغلب می‌بینیم که برخی از مغازه‌های مربوط به این کسب‌وکار پس از مدتی جمع می‌شوند.

جلوه‌ی که یک فرش در خانه و محل زندگی ما می‌تواند ایجاد کند هیچ وسیله دیگری قدرت انجام چنین کاری را ندارد اما نوع فرش و جنس آن هم در روند زیبایی بی‌تاثیر نخواهد بود و همواره ما را در انتخاب، دچار تردید می‌کند.

چرا ایرانی‌ها کالای مشابه خارجی را ترجیح می دهند؟ چه شده است که مقام معظم رهبری سال 91 را سال حمایت از تولید ملی نام‌گذاری کردند؟

به منظور ساده کردن جستجو، بسیاری از سایت ها به صورت «جمع آورندگان محتوا» درآمده اند که بازدید کننده تنها با یک توقف کوتاه تور مسافرتی خود را به صورت آنلاین می خرد.

کیهان: بسیاری از دخترها و پسرها در خانه‌های مجردی مختلط زندگی می‌کنند (تصاویر) هیچ کس این گاو غول‌پیکر را نمی‌خرد!

چرا ایرانی‌ها کالای خارجی را ترجیح می‌دهند؟ گروه اقتصادی برهان؛ «حمایت از تولید ملی»؛ این عنوان نام سال 91 است که از سوی رهبری انقلاب انتخاب شده است.

اثبات شده‌است که آدم‌های باهوش‌تر ترجیح می‌دهند دوستان کم‌تری داشته‌باشند و علت آن در ادامه آمده‌است. در ادامه به این پرسش که چرا آدم های باهوش دوستان کمتری دارند پاسخ داده می شود.

بر اساس تحقیقات انجام‌شده در حوزه ترجیحات چندکانالی که توسط شرکت نوانتاس انجام شده، در سال ۲۰۰۶، ۷۰ درصد مشتریان که در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفته‌اند، ترجیح می‌دهند سپرده‌های خود را ...

چرا خرید هود آشپزخانه اهمیت زیادی دارد؟ همه عطر خوش غذاها را می‌پسندند، اما هیچکس دلش نمی‌خواهد بوی نامطلوب دود، روغن و یا غذاهای سرخ‌شده در فضای آشپزخانه یا حتی خانه باقی بماند.

سیاست انقلاب ایران از همان آغاز بر شیفتگی به رهبر بنا شده است. رابطه‌ای مسموم از عشق به رهبر طبقات مختلف مردم را فراگرفته بوده است.

مثلاً آزمون قرآنی را برگزار می‌کنند و طی آن اعلام می‌کنند که 500 هزار حافظ قرآن دارند و آمار ارائه می‌دهند که نباید این گونه باشد بلکه باید بر روی کیفیت‌ کار کنند تا به کمیت بچسبند.

سپس، در انتخاب نشانۀ متضاد، یونانی‌ها به حرکت سر رو به‌جلو گرایش دارند، در حالی که بلغارستانی‌ها تکان سر به طرفین را ترجیح می‌دهند.

اگر ترجیح می دهید که از مرجانهای خرد شده استفاده نکنید، پودرهای زیاد دیگری در بازار وجود دارد که عمل افزایش سختی آب یا خاصیت قلیایت آنرا انجام می دهند.

طالبان بارها به صورت رسمی اعلام کرده اند که خواهان خروج نیروهای خارجی از افغانستان هستند و به همین دلیل، اگر مذاکره ای انجام دهند، ترجیح می دهند به صورت مستقیم با خارجی ها باشد.

این افراد خرد و بصیرت دارند که به آن‌ها در کار و زندگی شخصی کمک می‌کند، اما گاهی قورباغه‌ها بیش از حد تعلل می‌کنند و فرصت خوبی را از دست می‌دهند.

اگرچه شما تهیه یک جوراب را هم خرید به حساب می‌آورید، همسرتان ترجیح می‌دهد نیازهایش را روی هم جمع کند و بعد برای خرید کردن وقت بگذارد.

چرا دخترها همیشه مرد پولدار را ترجیح می دهند ؟! چرا خانم ها رابطه جنسی را در شب و آقایان در روز ترجیح می دهند؟ چرا جوانان تمایلی به ازدواج ندارند و برعکس دلیل رواج ازدواج سفید چیست؟

منطق اسلامی در قبال این اظهار ندامت، پذیرفتن پشیمانی فرد خطاکار است و حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی و خبرگزاری فارس نیز از همین زاویه، تتلو را پذیرفتند تا بدین ترتیب او بتواند گذشته خود را جبران کند.